Odjazdy ze Śmigla:

11:00

14:00

 

Odjazdy ze Starego Bojanowa:

11:20

14:20

 

Przejazdy obsługuje wagon motorowy MBxd2.

Czas trwania jednego przejazdu i czas spędzony przy ognisku dla jednej grupy planowany jest na ok. 2 godziny.

W przypadku opadów deszczu, piknik odbędzie się w lokomotywowni.

 

W cenie biletu na przejazd kolejką dla każdego uczestnika wycieczki jest: ognisko, pyrki, kiełbaska, bułka/chleb, kawa, herbata, ketchup, musztarda, sztućce i kubki + słodka niespodzianka od jednego z naszych sponsorów.

Rezerwacje należy składać do 09.10.2017 (poniedziałek) pod numerem telefonu 65 5180 037 lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rezerwacja miejsc jest BEZPŁATNA.

Rezerwując miejsce należy podać godzinę i miejsce skąd będziecie państwo wyruszali na wycieczkę (jedna z wyżej wymienionych), imię, nazwisko, ilość i rodzaj rezerwowanych biletów (BEZPŁATNY, ULGOWY, NORMALNY).

Osobie, która zarezerwuje miejsce, a nie zgłosi się co najmniej na 5 minut przed planowanym odjazdem pociągu do obsługi pociągu w celu potwierdzenia przybycia, rezerwacja będzie anulowana i nie będzie przysługiwało jej żadne roszczenie z tego tytułu.

W przypadku zarezerwowania wszystkich miejsc telefonicznie lub mailowo informację o braku dostępności miejsc podamy jak najszybciej na naszej stronie internetowej www.kolejka.smigiel.pl oraz www.facebook.com/kolejka.smigiel

W dniu przejazdu należy posiadać dokument potwierdzający wiek osób biorących udział w przejeździe, który należy okazać na żądanie obsługi pociągu.

Brak grafik
Najnowsze informacje
Kontakt z operatorem

ZGKiM Śmigiel Sp. z o.o.
ul. harcmistrza Łukomskiego 19
64-030 Śmigiel
tel.: 65 518O O37

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
WWW: www.kolejka.smigiel.pl
FACEBOOK: kolejka.smigiel